Feed URL:

Sun, 15 Sep 2019 14:22:17 EDT

Dedikimi emocionues i Anxhelinës për ditëlindjen e Albëries: Je forca dhe dobësia ime

( aePiot.ro , aePiot.com , allGraph.ro )

http://allGraph.ro - #Dedikimi
#Dedikimi | via aePiot | Dedikimi emocionues i Anxhelinës për ditëlindjen e Albëries: Je forca dhe dobësia ime - via #aePiot | Translate - #emocionues

Këngëtarja shumë e dashur për publikun e cila njihet për zërin e saj unik, Albërie Hadërgjonaj, ditën e sotme feston ditëlindjen. E lindur në vitin 1975, Albëria mbush sot 44 vjeç. Urimet për të në këtë ditë të veçantë nuk kanë munguar. Vajza e saj Anxhelina, ka pritur mesnatën dhe i ka dedikuar fjalët më […]

The post Dedikimi emocionues i Anxhelinës për ditëlindjen e Albëries: Je forca dhe dobësia ime appeared first on Lajmi i Fundit - Lajme.

Sun, 15 Sep 2019 13:42:03 +0000SHARE: Share via Twitter | Share via Whatsapp | Share via Pinterest | https://lajmifundit.al/2019/09/15/dedikimi-emocionues-i-anxhelines-per-ditelindjen-e-alberies-je-forca-dhe-dobesia-ime/#via-aePiot | Dedikimi emocionues i Anxhelinës për ditëlindjen e Albëries: Je forca dhe dobësia imeRegizorul Alexandru Darie, internat în stare gravă. Fiul actorului Iurie Darie se află la terapie intensivă

#în | via aePiot | Regizorul Alexandru Darie, internat în stare gravă. Fiul actorului Iurie Darie se află la terapie intensivă - via #aePiot | Translate - #Regizorul

Alexandru Darie este internat de zece zile la Terapie Intensivă la Institutul Clinic Fundeni din Bucureşti. Starea regizorului, care ar suferi de ciroză şi ar fi pe listele de transplant hepatic, ar fi gravă,...

Sun, 15 Sep 2019 13:49:34 +0300SHARE: Share via Twitter | Share via Whatsapp | Share via Pinterest | https://www.antena3.ro/actualitate/regizorul-alexandru-darie-internat-in-stare-grava-fiul-actorului-iurie-darie-se-afla-la-terapie-537670.html#via-aePiot |Ryan Reynolds praises Hugh Jackman after he's honoured with Order of Australia

#Ryan | via aePiot | Ryan Reynolds praises Hugh Jackman after he's honoured with Order of Australia - via #aePiot | Translate - #praises

Ryan Reynolds praises Hugh Jackman after he's honoured with Order of Australia

Sat, 14 Sep 2019 23:03:11 +0100SHARE: Share via Twitter | Share via Whatsapp | Share via Pinterest | http://www.contactmusic.com/ryan-reynolds/news/ryan-reynolds-praises-hugh-jackman-after-he-s-honoured-with-order-of-australia_6288365#via-aePiot |


Stiri aleatoare din: arhiva


http://allGraph.ro - #Hugh

Follow aePiot : https://twitter.com/FollowAepiot

Tags photos: aePiot.com | aePiot.ro | allGraph.ro

Follow Blogs: Tumblr | Blogspot

Tags links: aePiot.com | aePiot.ro | allGraph.ro

#Arabic | #Chinese | #Deutsch | #English | #Espanol | #Francais | #Indonesian | #Italiano | #Japanese | #Malaysian | #Portuguese | #Romana | #Russian | see other news from different countries#Albanian | #Belarus | #Bosnian | #Bulgarian | #Croatian | #Czech | #Danish | #Estonian | #Filipino | #Finnish | #Greek | #Hungarian | #Indian | #Korean | #Moldovan | #Mongolian | #Norwegian | #Serbian | #Slovakian | #Swedish | #Thai | #Turkish | #Ukrainian | #Vietnamese
Got a web page? Want to add this automatically updating news feed? Just copy and paste the code below into your HTML.